top of page
PRIVATUMO POLITIKA

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šiame tinklalapyje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“, patvirtinsite savo sutikimą. Slapukus galite bet kada atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus.

Mūsų privatumo politiką rasite čia: Privatumo politika.

 

Privatumo politika

1. Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi ja, įskaitant Jūsų IP adresą, naršyklės tipą, geografinę vietą, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių. 

Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

 

2. Slapukai

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart, kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Analizuodami naudojimąsi šia interneto svetaine mes pasitelkiame „Google Analytics“. Statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi tinklalapiu „Google Analytics“ generuoja panaudodama slapukus, laikomus vartotojų kompiuteriuose. Su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra pasitelkiama kurti ataskaitoms apie naudojimąsi ja. Šią informaciją laikys „Google“. „Google“ privatumo politiką rasite čia:

 http://www.google.com/privacypolicy.html

Savo interneto svetainėje mes skelbiame „Google Adsense“ interesais paremtas reklamas. Jas, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka „Google“. Jūsų interesus „Google“ nustato sekdama Jūsų elgesį internete naudodama minėtus slapukus. Juos galite peržiūrėti, ištrinti ar pridėti interesų kategorijas, susietas su naršykle, naudodami „Ads Preference Manager“. Jį rasite čia: http://www.google.com/ads/preferences/ Jūs galite atsisakyti „Adsense“ partnerių tinklo slapuko adresu: http://www.google.com/privacy_ads.html Tačiau norint, kad Jūsų atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, reiktų naudoti „Google“ naršyklės įskiepį. Jį galima rasti čia:  http://www.google.com/ads/preferences/plugin 

Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų. Pavyzdžiui, „Internet Explorer“ naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas darys neigiamą įtaką naudojimuisi daugeliu interneto svetainių, tarp jų ir šia.

 

3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeninius duomenis, kuriuos pateiksite šioje interneto svetainėje, mes galime naudoti interneto svetainei administruoti, Jūsų naršymo patirčiai gerinti, rinkodaros tikslais.

Be aiškaus Jūsų sutikimo mes neteiksime Jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais. Trečiosioms šalims gali būti suteikiama statistinė informacija apie mūsų vartotojus, tačiau ji nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti.

 

4. Privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais mes galime atnaujinti šią privatumo politiką ir paskelbti naują jos versiją savo interneto svetainėje. Jūs turėtumėte periodiškai peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, ar sutinkate su pasikeitimais.

 

5. Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ir praktikas mes nesame atsakingi.

bottom of page